KÕIGI EssilorI TEGEMISTE KESKMES ON INNOVATSIOON

KÕIGI EssilorI TEGEMISTE KESKMES ON INNOVATSIOON

Kõigi Essilori tegemiste keskmes on innovatsioon

Innovatsioon on olnud meie strateegiline fookus alates asutamisest. Nägemistervise arendamisel oleme oma uuringutes keskendunud kõigi tarbijate ja silmaspetsialistide vajadustele kolmes valdkonnas: korrektsioon, silmade kaitse ja silmahaiguste ennetamine.

Tunnustused

saavutuste eest

Kuuendat aastat järjest on Essilor olnud ajakirja Forbes maailma 100 kõige innovatiivsema ettevõtte nimistus.

Muudame maailma

2015. aastal kuulus Essilor ajakirja Fortune „Change the World“ loendisse, mis tunnustab ettevõtteid, millel „läheb hästi head tehes“.

KAS TEADSITE?

 

Essilor investeerib rohkem kui 200 miljonit eurot aastas kogu maailma rahvastiku nägemisvajaduste uuringutesse.

Meie uurimused ja arendustöö

Pioneerid optiliste prilliläätsede valdkonnas

 

Oleme pühendunud läätselahenduste arendamisele, mis aitavad maailma. 40% meie tulust tuleb vähem kui neli aastat vanadest toodetest. Aastate jooksul oleme teinud revolutsiooni levinumate nägemisprobleemide lahendamisel, eriti arendustöös progresseeruvate prilliläätsedega.

Progresseeruvate prilliläätsede edasiarendused

  

Essilor Varilux® on tehnoloogiliselt kõige edumeelsem lahendus vanusega seotud lähinägemisprobleemide lahendamiseks. Põhjaliku uurimuse tulemusena töötasime välja läätsed, mis pakuvad teravat ja selget nägemist ning eriti sujuvat üleminekut erinevate vaatamiskauguste vahel kõigis tingimustes.

 

Edumeelsed pinnakatte-lahendused 

 

Essilor Crizal® peegeldusvastane pinnakate tagab selgeima võimaliku nägemise, mille vastupidavusele, puhtusele ja tugevusele pole võrdset. Pinnakate sisaldab ka kõikehõlmavat kaitset kahjuliku sinise valguse ja UV-kiirguse eest.

Esimesed valguskohanevad prilliläätsed

 

Olime teerajajad kergete plastläätsede valmistamisel ning koostöös ettevõttega PPG Industries töötasime välja prilliläätsed Essilor Transitions® Adaptive Lenses™, esimesed kerged fotokroomsed läätsed. Sisetingimustes on need valged, päikesevalguses aga tumenevad.